5 svarbiausi dalykai, į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant sėdmaišį

Sėdmaišiai nėra dažnai parduodami mažmeninės prekybos parduotuvėse, o jeigu parduodami, jie ne visada būna kokybiški. Norint įsigyti tikrai kokybišką sėdmaišį reiktų pirkti internetu. Labiausiai gąsdinantis momentas yra išleisti nemažą sumą pinigų neišbandytam daiktui iš nežinomo puslapio. Pasekmės gali būti gana brangios, o įsigytas sėdmaišis – trumpalaikis, jeigu nebuvo atkreiptas dėmesys į tam tikras detales.

Taigi, prieš įsigydami paklauskite savęs šių klausimų, kad įsitikintumėte, jog sėdmaišis tiks jums ir jūsų šeimai.

1. Ar sėdmaišis turi nuimamą ir plaunamą išorinį maišą?

Neturint galimybės nuimti sėdmaišio išorinio maišo net dėmių valymas pasidaro sudėtingas. Ateityje sėdmaišis vis labiau nusidėvės ir negalint jo išvalyti yra sutrumpinamas sėdmaišio naudojimo laikotarpis.

„Chill Pill“ sėdmaišius išvalyti tikrai lengva, nes jis turi vidinį ir išorinį maišą, kurį nestipriai išpurvintą galima valyti drėgnu skudurėliu. Sėdmaišio užvalkalą taip pat galima skalbti žemoje temperatūroje (30 – 40 oC, pakanka ~30 minučių programos). Patariame skalbti tik vieną sėdmaišio užvalkalą, kad gerai išsiskalautų skalbimo milteliai.

Nenaudokite baliklių, tirpiklių ar kitų agresyvių cheminių priemonių! Nenaudokite papildomų džiovinimo funkcijų ar kitų prietaisų sėdmaišiams džiovinti. Gamma X audinys, iš kurio pasiūti Chill Pill sėdmaišiai, išdžiūna ypač greitai.

2. Kuo sėdmaišis yra užpildytas?

Polistirolo granulės puikiai užpildo sėdmaišį ir padaro jį lengvą, tačiau laikui bėgant granulės nusisėdi ir sėdmaišį reikia papildyti. Dauguma sėdmaišių tiekėjų naudoja statybines polistirolo granules, kurios nusisėdi dvigubai greičiau negu kokybiškos polistirolo (EPS) granulės, kuriomis yra užpildyti „Chill Pill“ sėdmaišiai. Jos birios ir suteikia sėdmaišiui išskirtinį patogumą bei ilgai išlaiko savo formą. Taip pat „Chill Pill“ sėdmaišiai turi puikią papildymo galimybę, nes ant išorinio ir vidinio maišo yra užtrauktukai.

3. Ar sėdmaišis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų?

Visuomet patartina sužinoti iš kokio medžiagos yra pasiūtas sėdmaišis. Ar audinys yra tvirtas, kokybiškas ir lengvai valosi?

„Chill Pill“ sėdmaišiai yra pasiūti iš tvirto vandeniui atsparaus audinio „Gamma X“ (200 g/m2), kuris lengvai valosi ir puikiai tinka naudojimui lauke. Norime užtikrinti sėdmaišio kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jis yra gaminamas su dviguba siūle ir apmėtytu kraštu (overlokas), kuris apsaugo nuo medžiagos irimo.

Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į vidinio maišo kokybę ir audinį. Audinys turėtų būti tvirtas ir išlaikyti uždėtą krūvį, todėl „Chill Pill“ sėdmaišio vidinis maišas yra pagamintas iš tvirto poliesterio audinio.

4. Ar sėdmaišis yra pakankamai didelis ir komfortiškas?

Pasirinkti tinkamo dydžio sėdmaišį gali būti iššūkis, todėl svarbu žinoti sėdmaišio išmatavimus. Didžiausias veiksnys nustatant tinkamo sėdmaišio dydį yra asmens aukštis (ir svoris). Kuo aukštesnis asmuo tuo didesnis sėdmaišis yra reikalingas, kad galėtumėte gauti kuo geresnę atramą nugarai ir jaustis patogiai. Tai galioja ir vaikams, nes vien pagal metus nustatyti tinkamą sėdmaišio dydį yra gana sunku. „Chill Pill“ sėdmaišiai yra net 5 skirtingų dydžių, todėl tikrai išsirinksite jums labiausiai tinkantį.

„Chill Pill“ modeliai ir jų išmatavimai:

  • PUFF

Tūris: 75 ltr;
Išmatavimai: aukštis — 38cm; skersmuo — 47cm (+/- 2 cm).

Pukiai tiks vaikams arba kaip pakojis.

  • CHILL

Bendras tūris: 240 ltr;

Granulių tūris: 200 ltr;

Matmenys: apimtis — 240 cm, sėdimos dalies plotis — 80 cm, aukštis — 90 cm;

Optimaliausias ir populiariausias dydis.

  • THRONE

Bendras tūris: 340 l;
Granulių tūris: 300 l;
Matmenys: sėdimos dalies plotis — 80 cm, aukštis — 80 cm, ilgis — 100 cm;
Maksimalus komfortas nugaros ir viso kūno atpalaidavimui;
Šis modelis yra krėslo-sosto formos ir turi vidinio maišo modifikacijų, skirtų išlaikyti granulės atskirose zonose;
Subalansuotas skirtingo kūno sudėjimo žmonėms patogiam sėdėjimui ir / arba gulėjimui.

  • LOUNGE

Bendras tūris: 420 l;

Granulių tūris: 400 l;

Matmenys: sėdimos dalies plotis — 80 cm, aukštis — 90 cm, ilgis — 100 cm;

Puikiai tinka namuose, terasoje, klube, kavinėje ar biure.

  • VIKING

Bendras tūris: 550 l

Granulių tūris: 480 l

Matmenys: sėdimos dalies plotis — 115 cm, aukštis —100 cm, ilgis — 150 cm;

Tai sėdmaišis gigantas, kuriame lengvai tilpsite dviese.

5. Ar sėdmaišiui yra suteikiama garantija?

Rinkoje yra daugybė sėdmaišių, kurie yra parduodami be garantijos. „Chill Pill“ sėdmaišiams yra taikoma 12 mėnesių garantija sėdmaišio siūlėms. Tačiau garantija netaikoma mechaniniams pažeidimams, atsiradusiems neteisingai eksploatuojant gaminį. Taip pat garantija netaikoma užpildo susisėdėjimui (granulių susigulėjimas – normalus reiškinys, laikui bėgant sėdmaišį reikės papildyti). Bet kuriuo atveju, jeigu jūsų sėdmaišiui kažkas atsitiko, mes visuomet pasiruošę jums padėti ir atsakyti į rūpimus klausimus.

Jeigu turite papildomų klausimų apie „Chill Pill“ sėdmaišius, optimaliausią dydį, valymą, granulių papildymą, drąsiai kreipkitės kontaktais:

+370 636 80710

[email protected]